دوره‌های تربیت مدرس

مدرس جهانی زبان انگلیسی

دوره‌های تربیت مدرس جهانی زبان انگلیسی
دوره‌های تربیت مدرس جهانی زبان انگلیسی

دوره‌های «مجزا» یک خدمت ابتکاری جدید از موسسه خلاقیت جوانان پارسه است که طی آن متقاضی می‌تواند دوره‌های تربیت مدرس زبان انگلیسی را به‌صورت آنلاین و در قالب کورس‌های علمی تعریف‌شده توسط موسسه پارسه طی نماید. این دوره‌ها زیر نظر اساتید دارای مدارج عالی علمی تائید شده توسط موسسه علمی و آموزشی خلاقیت جوانان پارسه برگزار می‌شود. کورس‌های آموزشی دوره‌های مجزا مطابق معتبرترین استانداردهای اروپا و جهان طراحی‌شده‌اند و متقاضی پس از طی کردن این دوره‌ها به سطح یک مدرس بین‌المللی زبان انگلیسی ارتقا می‌یابد و می‌تواند از مزیت جذب زبان آموزان با ملیت‌های مختلف از کشورهای غیر انگلیسی‌زبان بهره ببرد. 

مؤسسات علمی و دانشگاهی مرجع در کشورمان بر کیفیت این دوره‌ها نظارت دارند و این مدارک را رسمیت می‌بخشند. این خدمت نوین که پاسخی به یک نیاز به‌روز فعالان حوزه زبان انگلیسی و مسیری مناسب برای کسب اعتبار و درآمد شگفت‌انگیز است پیشکشی است از موسسه پارسه به علاقه‌مندان و تلاشگران حوزه زبان انگلیسی در کشور عزیزمان ایران. دوره‌های مجزا در آینده‌ای نزدیک برای استفاده کاربران ارجمند فعال خواهد شد.

باشگاه نخبگان

زبان انگلیسی

باشگاه نخبگان زبان انگلیسی
باشگاه نخبگان زبان انگلیسی

باشگاه نخبگان زبان انگلیسی یک خدمت جدید از موسسه خلاقیت جوانان پارسه است که کمک می‌کند کودکان و نوجوانان نخبه حوزه آموزش زبان انگلیسی در قالب یک باشگاه بزرگ و فراگیر در گستره ملی دورهم جمع شوند و از فرصت‌های جذابی همچون تبادل اطلاعات، آگاهی از به‌روزترین متدهای آموزشی و علمی، فرصت‌های رقابتی، ظرفیت‌های کسب درآمد، تشکیل گروه‌های علمی و پژوهشی و… بهره‌مند شده، به رشد و ارتقای فردی و اجتماعی یکدیگر کمک نمایند و در طرح‌های علمی باهم مشارکت کنند.

اعضای این باشگاه به‌عنوان مرکز ارائه خدمات علمی و رقابتی، فرصت‌های متنوعی همچون لیگ ملی زبان انگلیسی پیروز، کمپ‌های علمی و … را در دسترس خود خواهند داشت.

باشگاه نخبگان زبان انگلیسی
لیگ ملی زبان انگلیسی پیروز

لیگ ملی زبان انگلیسی پیروز

به یاد پیروز و ابراهیم قائدی برازجانی

این یک رقابت هیجان‌انگیز در زمینه زبان انگلیسی در ایران است که به ابتکار موسسه خلاقیت جوانان پارسه ایجادشده است.

در طرح لیگ ملی «پیروز»، زبان آموزان فعال شهرها و استان‌های مختلف کشور در قالب گروه‌های علمی باهم رقابت می‌کنند. ابتدا گروه‌های مختلف هر شهرستان باهم رقابت می‌کنند و گروه‌های برتر به مرحله استانی رقابت‌ها راه می‌یابند؛ سپس گروه‌های راه‌یافته به سطح استانی در یک رقابت جانانه به مصاف هم می‌روند تا نماینده استان مشخص شود. مرحله سوم یا فینال این رقابت‌ها عرصه مبارزه علمی گروه‌های برتر استان‌هاست. مرحله فینال این مسابقات در شهر تاریخی برازجان و در فصل خوش آب‌وهوای زمستان استان بوشهر و جنوب کشور به میزبانی موسسه خلاقیت جوانان پارسه برگزار می‌شود. راه‌یافتگان به مرحله فینال چند روز خاطره‌انگیز را در شهر برازجان سپری خواهند کرد و در تورهای تفریحی و علمی پیش‌بینی‌شده سپری می‌کنند و در همین روزها در مسابقات فینال حاضر می‌شوند تا قهرمانان هر سطح مشخص شود و لیگ ملی زبان انگلیسی پیروز، قهرمانان خود در رده‌های مختلف سنی مختلف را خواهد شناخت.

به حاضرین در مرحله فینال لوح طلایی ویژه فینالیست‌های لیگ پیروز و گروه‌های برتر کاپ‌های قهرمانی همراه با هدایایی ارزشمند داده خواهد شد. همه‌ی حاضرین در فینال نیز گواهی‌نامه شرکت در لیگ ملی زبان را دریافت می‌کنند.

پیمایش به بالا