موسسه بین‌المللی گیت هاوس اواردز (Gatehouse awards) انگلستان

گیت هاوس اواردز (Gatehouse Awards)

موسسه‌ی Gatehouse Awards یک موسسه علمی و آموزشی در کشور انگلستان است که زیر قوانین و استانداردهای علمی بریتانیا در حوزه زبان انگلیسی فعالیت می‌کند. این موسسه خدمات گسترده‌ای در حوزه‌های تربیت مدرس زبان انگلیسی و تطبیق آموزه‌های زبان انگلیسی با استانداردهای روز انگلستان، اروپا و جهان به علاقه‌مندان ارائه می‌کند.

گیت هاوس اواردز (Gatehouse Awards)

موسسه بین‌المللی گیت هاوس اواردز

موسسه بین‌المللی گیت هاوس اواردز

موسسه‌ی Gatehouse Awards یک موسسه علمی و آموزشی در کشور انگلستان است که زیر قوانین و استانداردهای علمی بریتانیا در حوزه زبان انگلیسی فعالیت می‌کند. این موسسه خدمات گسترده‌ای در حوزه‌های تربیت مدرس زبان انگلیسی و تطبیق آموزه‌های زبان انگلیسی با استانداردهای روز انگلستان، اروپا و جهان به علاقه‌مندان ارائه می‌کند.

Gatehouse awards این امکان را در سرتاسر دنیا فراهم کرده است تا متقاضیان به‌سادگی و با حضور در آزمون‌های بین‌المللی Classic و یا Cadet سطح دانش زبان انگلیسی خود را بسنجند و در صورت دارا بودن استانداردهای لازم یک مدرک معتبر و قابل‌ارائه در دیگر کشورها را دریافت نمایند. موسسه گیت هاوس که مقر اصلی آن در کشور انگلستان قرار دارد آزمون‌های Classic (ویژه بزرگ‌سالان) و Cadet (ویژه نوجوانان) را در شش سطح A1، A2، B1، B2، C1 و C2 برگزار و مدارک متناسب با هر سطح را به متقاضی اعطا می‌کند. این آزمون‌ها بر اساس به‌روزترین استانداردهای اروپا و جهان (استاندارد CEFR) طراحی و برگزار می‌شوند و مزیت بزرگ آن‌ها نسبت به آزمون‌ها و مدارک مشابه، مادام‌العمر بودن آن‌هاست یعنی دارندگان هر یک از این مدارک نیازی به تمدید دوره‌ای یا سالانه ندارند. ازنظر هزینه نیز آزمون‌ها و مدارک این موسسه برای متقاضیان نسبت به مؤسسات مشابه بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

گستردگی این آزمون‌ها به شکلی است که می‌تواند نیاز زبان‌آموزان، مدرسین زبان انگلیسی، متقاضیان مهاجرت یا کار در کشورهای مختلف و همه‌ی کسانی که نیازمند یا مایل به سنجش سطح زبان انگلیسی خود بر اساس استانداردهای معتبر بین‌المللی هستند را به‌عنوان یک گزینه‌ی مناسب، معتبر و مقرون‌به‌صرفه پوشش دهد.

«آزمون کلاسیک» (و «آزمون کدت») سطح دانش متقاضی را در چهار مهارت شنیداری، گفتاری، خوان‌داری و نوشتاری مطابق با استانداردهای بین‌المللی می‌سنجد و مدرک معتبر جهانی در اختیار متقاضی قرار می‌دهد.

همچنین موسسه Gatehouse awards با برگزاری دوره‌های TEFL بخشی از رسالت علمی خود را بر تربیت مدرسین زبان انگلیسی و اعطای مدرک معتبر بین‌المللی جهت تدریس زبان در نقاط مختلف دنیا قرار داده است.

در خصوص موسسه گیت هاوس بر اساس مستندات موجود در پایگاه‌های رسمی علمی و بین‌المللی می‌توان گفت این موسسه دارای تأییدیه OFQUAL (موسسه‌ای رسمی در بریتانیا که صلاحیت آزمون‌ها و مدارک علمی را تائید می‌کند.)، UCAS، وزارت آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌های معتبری از کشور ایتالیا، دانشگاه‌های معتبر بریتانیا، ASEP (مجمع عالی کاریابی یونان)، کمیته امور علمی آموزش‌وپرورش قبرس و مؤسسات علمی کشورهای اروپایی و بسیاری از دیگر کشورها ازجمله کشورهای عربی حوزه‌ی خلیج‌فارس و… است و همان‌گونه که پیش‌تر گفته شد آزمون‌های خود را تحت به‌روزترین و معتبرترین استانداردهای اروپایی و جهانی برگزار می‌کند.

مجموعه مدارک TEFL چیست؟

مدارک تحصیلی TEFL مجموعه خدماتی است که موسسه علمی- آموزشی Gatehouse Awards برای آموزش زبان انگلیسی به‌عنوان «زبان خارجی» در سطوح مختلف ارائه می‌کند.

Classic IESOL

Classic IESOL

ESOL Cadets

ESOL Cadets

آزمون‌های بین المللی Classic یا Cadet ؟

موسسه‌ی Gatehouse awards که مقر آن در کشور انگلستان است این امکان را در سرتاسر دنیا از جمله ایران فراهم نموده تا متقاضیان به سادگی و با حضور در آزمونهای بین المللی Classic و یا Cadet سطح دانش زبان انگلیسی خود را بسنجند و در صورت دارا بودن استانداردهای لازم یک مدرک معتبر و قابل ارائه در دیگر کشورها را دریافت نمایند.

دوره‌های شغلی گیت هاوس اواردز

فراگیری زبان انگلیسی به‌عنوان زبان بین‌المللی و مشترک اهالی علم و پژوهش، حرفه‌ها، هنرمندان و همه‌کسانی که در سطح جهانی در رسته حرفه‌ای خود عمل می‌کنند یک ضرورت است. شما نمی‌توانید بدون تسلط بر زبان انگلیسی یا دستکم آشنایی با آن به تجارت یا تبادل تجربه و دانش با همکاران خود در دیگر کشورها با آسودگی خاطر بپردازند یا برای محصول خود در دیگر کشورها بازاریابی کنند. این مورد درباره دیگر حرفه‌ها و مشاغل نیز برقرار است.

همچنین اگر شما یک پزشک حرفه‌ای یا یک مهندس ساختمان و یا یک فیزیوتراپ یا هنرمند فعال هستید و قصد دارید در حوزه موردعلاقه خودتان تحقیق و پژوهش کنید باید بر واژه‌ها، اصطلاحات این حوزه و دستورات زبانی زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید.

موسسه خلاقیت جوانان پارسه به‌عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری موسسه‌ی Gatehouse awards انگلستان در ایران با ارائه دوره‌های شغلی این امکان را در سرتاسر کشور فراهم نموده تا متقاضیان با حضور در این دوره‌ها شغل و تخصص خود را به سمت بین‌المللی شدن سوق دهند و زمینه را برای فعالیت حرفه‌ای و پژوهشی خود فراتر از مرزهای جغرافیایی مهیا نمایند.

پیمایش به بالا