کلاسهای آمادگی هیپو 2023

المپیاد جهانی هیپو 2023 امسال در شرایطی شاهد حضور زبان آموزان ایرانی است که امید می رود تمهیدات اندیشیده شده زمینه ساز حضور موفق تر کودکان و نوجوانان کشورمان در این رویداد بین المللی باشد. یکی از مواردی که می تواند در مسیر رشد زبان آموزان تاثیرگذار باشد ارتقای سطح آمادگی ایشان با کمک تشکیل کلاسهای آموزشی هیپو است.

بر اساس اعلام روابط عمومی موسسه خلاقیت جوانان پارسه و هیپو ایران پس از انجام کارشناسی های لازم ضوابط و شرایط کلاسهای آمادگی هیپو 2023 تنظیم و طی ایمیلی به موسسات همکار در سراسر کشور ابلاغ شده است.

بر این اساس زبان آموزان می توانند با مراجعه به مرکز ثبت نامی خود در جریان چگونگی برگزاری دوره های حضوری و آنلاین آمادگی هیپو 2023 قرار بگیرند.

دفتر مرکزی هیپو ایران نیز با همکاری مراکز نمایندگی موسسه در شهرستانهای مختلف کشور اقدام به راه اندازی دوره های آمادگی (مطابق ضوابط اعلامی به همکاران) نموده و آماده پاسخگویی به نیاز آموزشی زبان آموزان عزیز می باشد. این کلاسهای در قالب مدرسه آنلاین برگزار می شود که دسترسی به آنها در سایت موسسه خلاقیت جوانان پارسه به نشانی https://www.parsehinst.org امکان پذیر است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا