هیپو 2023 فرصتی برای یک رقابت دوستانه میان زبان آموزان دنیا

المپیاد هیپو یک رویداد علمی معتبر جهانی است که توسط بخش خصوصی و با اهداف فرهنگی متعالی همچون نزدیکی بیشتر ملت ها، کمک به رشد توانایی علمی کودکان، نوجوانان و جوانان زبان آموز، تقویت انگیزه زبان آموزان با حضور در یک رویداد معتبر بین المللی، تبادل دانش و فرهنگ میان مردم سرزمین های مختلف و… طراحی و پیاده سازی گردیده و با وارد شدن به یازدهمین سال خود حالا به عنوان یک فستیوال محبوب میان زبان آموزان و فعالان حوزه آموزش زبان انگلیسی تبدیل شده است. فستیوالی که سالانه صدها هزار زبان آموز، مدرس زبان و افراد علاقه مند به حوزه زبان انگلیسی را در دهها کشور از قاره های مختلف با خود همراه می کند تا رقابتی جانانه را در آوردگاهی علمی اما دوستانه تجربه کنند. رقابتی که زمینه ساز ارتباطات اجتماعی قوی مطلوبی میان نوجوانان و جوانان اقصی نقاط دنیا گردیده است.

کشور عزیزمان ایران و زبان آموزان فعال ایرانی نیز از سال 2020 با این المپیاد همراه شده اند و هیپو در همین مدت کوتاه 4 ساله توانسته به عاملی موثر برای ارتباط و دوستی میان زبان آموزان شهرهای مختلف و فعالان عرصه آموزش در نقاط مختلف کشور بدل شود.

موسسه خلاقیت جوانان پارسه و موسسه آموزش زبان انگلیسی حافظ (قائدی) به عنوان آغاز کننده مسیر همراهی زبان آموزان ایرانی با هیپو (که از کشور تاریخی و زیبای ایتالیا شروع شده و حالا یک رویداد معتبر جهانی است) در راستای تسهیل روند این همراهی اقدام به راه اندازی سایت هیپو نموده تا علاقه مندان با کمترین مشکل و به راحتی بتوانند خود را به این فستیوال وصل کنند و لذت حضور در یک رقابت بین المللی را تجربه نمایند. اتفاق شیرینی که نه تنها می تواند به رشد فردی فرزندان ایران زمین کمک کند بلکه زمینه مناسبی برای برافراشتن پرچم پرافتخار کشور عزیزمان در یک رقابت علمی جهانی است.

زبان آموزان، موسسات آموزشی و فعالان حوزه آموزش زبان انگلیسی در استانها، شهرها و روستاهای مختلف کشور می توانند با مراجعه به سایت تخصصی هیپو ایران به نشانی www.hippoiran.ir یا سایت موسسه خلاقیت جوانان پارسه به نشانی www.parsehinst.org ضمن آشنایی کامل با این المپیاد بین المللی به خانواده بزرگ هیپو بپیوندند.

فراموش نکنیم که این میثاق ما با همه ی پسران و دختران ایرانی است:

Learning for a bright life!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا