مدیر هیپو ایران خبر داد: زبان‌آموزان استان‌های فاقد نمایندگی می‌توانند زیر نظر نمایندگی مرکزی ایران در هیپو ۲۰۲۳ شرکت کنند

المپیاد جهانی هیپو امسال در ایران نیز همراه با ده‌ها کشور دیگر دنیا برگزار خواهد شد و زبان‌آموزان کشورمان دانش و شانس خود را برای رسیدن به جوایز جذاب این المپیاد به بوته‌ی آزمایش خواهند گذاشت. زبان‌آموزان برای شرکت در المپیاد امسال (۲۰۲۳) می‌بایست از طریق نزدیک‌ترین نمایندگی هیپو به محل سکونت خود مراحل ثبت نام را انجام دهند تا در صورتی‌که همان موسسه به عنوان محل برگزاری آزمونها معرفی شد برای حضور در جلسات دچار مشکلات رفت و آمد نشوند زیرا پس از ثبت نام، امکان جابه‌جایی متقاضیان از یک نمایندگی به نمایندگی دیگر وجود ندارد.

یکی از نکات ابهام، مربوط به متقاضیان استانهایی است که هنوز نمایندگی هیپو ایران در استانشان راه‌اندازی نشده است.
ارسطو قائدی برازجانی مدیر موسسه خلاقیت جوانان پارسه و نمایندگی هیپو در ایران در این خصوص می‌گوید: از آنجا که هدف موسسه پارسه و خانواده هیپو ایران فراهم ساختن شرایطی است که شمار بیشتری از علاقه‌مندان شرکت در المپیاد بتوانند امکان حضور در این رقابت معتبر جهانی را به دست بیاورند لذا پس از انجام مراحل کارشناسی و هماهنگی‌های لازم تصمیم گرفتیم شرایط حضور کودکان و نوجوان عزیزی که ساکن استانهای فاقد نمایندگی هیپو هستند را تسهیل کنیم و تمامی وظایف نمایندگی در قبال شرکت کنندگان از این استان‌ها را در قالب نمایندگی مرکزی هیپو بر عهده بگیریم. قائدی توضیح داد: این عزیزان پس از اینکه با مراجعه به سایت هیپو ایران به نشانی: www.hippoiran.ir مراحل ثبت نام خود را انجام دهند زیر نظر دفتر مرکزی هیپو ایران قرار خواهند گرفت و بصورت آنلاین در آزمون‌های المپیاد هیپو ۲۰۲۳ شرکت داده خواهند شد.
امید می‌رود المپیاد امسال عرصه حضور فعال و درخشش زبان‌آموزان کشورمان باشد و فرزندان میهنمان بتوانند افتخارات ارزشمندی در این دوره از المپیاد کسب کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا