با آغاز ثبت نام هیپو ۲۰۲۳، زبان آموزان کشورمان مهیای حضور در یک رقابت جذاب بین‌المللی می‌شوند

المپیاد جهانی هیپو به عنوان یک رقابت جذاب و فشرده بین المللی امسال وارد دوازدهمین سال خود می‌شود. رخدادی مهیج و جذاب که چند سالی است زبان‌آموزان کشورمان را نیز جذب خود کرده و شاهد حضور قدرتمند زبان‌آموزان ایرانی در عرصه این رقابت بوده است. در روزهای گذشته روابط عمومی هیپو ایران به نقل از مسئول دپارتمان هیپو موسسه خلاقیت جوانان پارسه از مشخص شدن زمان‌بندی المپیاد ۲۰۲۳ خبر داد. این روابط عمومی امروز نیز به نقل از مدیر موسسه پارسه اعلام کرد ثبت‌نام زبان‌آموزان برای شرکت در المپیاد امسال طی روزهای آینده و بصورت غیرحضوری انجام می شود و متقاضیان می‌توانند با ثبت درخواست خود در سایت اینترنتی هیپوایران، خود را مهیای حضور در رقابت جذاب امسال کنند.

ارسطو قائدی مدیر موسسه خلاقیت جوانان پارسه با اعلام این خبر می‌گوید: با به‌روزرسانی سایت اینترنتی هیپو ایران بخش مهمی از زیرساختهای اجرایی الکترونیکی شدن کامل مراحل ثبت تقاضا و انجام مراحل ثبت نام متقاضیان مهیا شده و زبان‌آموزان کشورمان می‌توانند در روزهای آتی با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.hippoiran.ir ضمن مطالعه اطلاعات لازم و آشنایی کامل با المپیاد جهانی هیپو، مراحل ثبت نام خود را به انجام برسانند و هر روز در جریان اخبار مرتبط با المپیاد قرار بگیرند.

قائدی همچنین می‌افزاید: با تکمیل فرایند به روزرسانی سایت رسمی هیپو ایران این امکان فراهم می شود تا موسسات آموزش زبان انگلیسی، مدارس، مدرسین و فعالان عرصه آموزش زبان نیز با مراجعه به همین پایگاه اینترنتی و نیز سایت موسسه خلاقیت جوانان پارسه به نشانی www.parsehinst.org نسبت به انجام مراحل اخذ نمایندگی هیپو ایران و موسسه پارسه اقدام نموده و مشارکتی فعال در این رویداد جهانی داشته باشند.

امید می‌رود پس از حضور رو به رشد و موفق کودکان، نوجوانان و جوانان کشورمان در دوره‌های اخیر هیپو، امسال شاهد درخشش بیش از پیش زبان آموزان ایرانی در بین شرکت کنندگان بیش از ۶۰ کشور دنیا در این رخداد ارزشمند جهانی باشیم.

گفتنی است علاقه مندان و متقاضیان اخذ نمایندگی موسسه خلاقیت جوانان پارسه در مناطق مختلف کشور از هم اکنون می توانند با مراجعه به پایگاه های اینترنتی هیپو ایران و موسسه خلاقیت جوانان پارسه نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند و همکاری رسمی خود را با المپیاد جهانی هیپو و دیگر خدمات موسسه پارسه آغاز کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا